Mesaj gönder
tamam
YouYuan Industry Co.,Limited 86-28-83986540 yy2168@aliyun.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

YouYuan Industry Co.,Limited şirket Profili

 • Çin YouYuan Industry Co.,Limited şirket Profili
YouYuan Industry Co.,Limited
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Satıcı

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Güneydoğu Asya,Orta Doğu

 • Markalar

  YouYuan

 • No. Çalışanları

  20~100

 • Yıllık satış

  1000000-2000000

 • Yıl kurulan

  2011

 • İhracat p.c

  90% - 100%

 • 200

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-28-83986540

Giriş

YouYuan Industry Co., Limited, kağıt mendil dönüştürme makineleri için profesyonel bir üreticidir.Chengdu, Çin'de bulunan.İmalatını yaptığımız makineleri dünyanın her yerine satmaya ve kurmaya hazırız.

 

Yüz mendil makineleri, kağıt peçete makineleri, V kat/N kat/C kat el havlusu makineleri, otomatik kütük testereler, otomatik kağıt mendil paketleme makineleri, mutfak havlusu makineleri vb. karşılıklı iletişim üzerine.

 

Profesyonel satış ekibimiz, sipariş onayından önce sizinle iletişim kuracak, kağıt mendil dönüştürme ile ilgili sorularınızı yanıtlayacak, özel gereksinimlerinizi anlayacaktır.Özel teknik kadromuz ve üretim kadromuz, gereksinimlerinize göre makineleri tasarlayacak ve üretecektir.Satış sonrası servis personelimiz, yedek parça ihtiyacınızda veya makinenin çalışmasıyla ilgili ihtiyaç duyduğunuz diğer konularda size hızlı bir şekilde cevap verecektir.

 

YouYuan, küresel ihracatta 10 yılı aşkın deneyime sahiptir, ev tipi kağıt işleme ekipmanları, üretim hatları ve komple üretim programını 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç ediyoruz ve dünyada olduğu kadar dünyada da küresel bir marka olarak hizmet verdik. -sınıf kalite ve hizmet yetenekleri.

 

YouYuan'a sürekli desteğinizi dört gözle bekliyorum ve varlığınızı ve bize rehberliğinizi sıcak bir şekilde karşılayın!

 

 

Hizmet

YouYuan Industry Co., Limited 2011 yılında kurulmuştur. Kağıt peçete makineleri, yüz mendil makineleri, el havlusu makineleri, tuvalet kağıdı makineleri ve cep mendil makineleri, kağıt mendil kesme makineleri ve kağıt mendil paketleme makineleri için profesyonel üreticiyiz.

 

Meksika, Amerika, Polonya, Peru, Kolombiya, Arjantin, Bahreyn, Suudi Arabistan, Hindistan, Malezya, Avustralya gibi farklı ülkelere peçete mendil makinaları, kutu mendil makinaları, kütük kesme makinaları, otomatik transfer makinaları, tuvalet kağıdı makinalarımızı ihraç ettik. ve benzeri.

 

Dünyanın dört bir yanındaki mükemmel kağıt mendil dönüştürücülere hizmet vermeye odaklanıyoruz ve mükemmel kağıt kağıt dönüştürücü haline gelenlere hizmet etmeye odaklanıyoruz!

 

Kağıt mendil makineleri ile ilgili sorunuzu aldığımızdan itibaren 24 saat içinde size cevap vereceğiz.

 

Bir kağıt mendil dönüştürme makinesi siparişi verdiğinizde üretim sürecini güncelleyeceğiz ve zemin alanı ve hammaddelerin yanı sıra diğer ilgili tavsiyeler için hazırlık yapmanıza yardımcı olacağız.

 

Makine yedek parça ihtiyaçlarınız tarafımıza ulaştığı andan itibaren 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.Ve satış sonrası servis ekibimiz, sorunu çözmenize yardımcı olacak ve makinelerin fabrikanızda sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

Ekibimiz

Profesyonel satış kadrosu, teknik kadrosu, montaj ve üretim kadrosu ve satış sonrası kadrosundan oluşan profesyonel bir ekibe sahibiz.Temizlik kağıdı dönüştürme alanında zengin bir deneyime ve profesyonel bilgiye sahip olan satış personelimiz, ihtiyaçlarınıza göre özel ve özelleştirilmiş çözümler sağlayabilir.Teknik personelimiz, zemin alanınızı göz önünde bulundurarak makineleri veya üretim hattı yerleşimini tasarlayacaktır.Makinelerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için makine yedek parçaları ile ilgili herhangi bir sorunuzu gönderdiğinizde, satış sonrası servisimiz size 24 saat içinde yanıt verecektir.