Mesaj gönder
tamam
YouYuan Industry Co.,Limited 86-28-83986540 yy2168@aliyun.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - YouYuan Industry Co., Limited

YouYuan Industry Co., Limited

March 23, 2023

YouYuan Industry Co., Limited, kağıt mendil dönüştürme makineleri için profesyonel bir üreticidir.Chengdu, Çin'de bulunan.İmalatını yaptığımız makineleri dünyanın her yerine satmaya ve kurmaya hazırız.

 

Yüz mendil makineleri, kağıt peçete makineleri, V kat/N kat/C kat el havlusu makineleri, otomatik kütük testereler, otomatik kağıt mendil paketleme makineleri, mutfak havlusu makineleri vb. karşılıklı iletişim üzerine.

 

Profesyonel satış ekibimiz, sipariş onayından önce sizinle iletişim kuracak, kağıt mendil dönüştürme ile ilgili sorularınızı yanıtlayacak, özel gereksinimlerinizi anlayacaktır.Özel teknik kadromuz ve üretim kadromuz, gereksinimlerinize göre makineleri tasarlayacak ve üretecektir.Satış sonrası servis personelimiz, yedek parça ihtiyacınızda veya makinenin çalışmasıyla ilgili ihtiyaç duyduğunuz diğer konularda size hızlı bir şekilde cevap verecektir.

 

YouYuan, küresel ihracatta 10 yılı aşkın deneyime sahiptir, ev tipi kağıt işleme ekipmanları, üretim hatları ve komple üretim programını 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç ediyoruz ve dünyada olduğu kadar dünyada da küresel bir marka olarak hizmet verdik. -sınıf kalite ve hizmet yetenekleri.

 

YouYuan'a sürekli desteğinizi dört gözle bekliyorum ve varlığınızı ve bize rehberliğinizi sıcak bir şekilde karşılayın!